Anna

Szczerba

kolor AS 193.jpg

Jestem magistrem fizjoterapii. Tytuł licencjacki obroniłam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, natomiast pracę magisterską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.


Studia fizjoterapeutyczne były jednak dopiero początkiem mojej przygody z pracą z ciałem Pacjenta. Szukając odpowiedzi na nieustannie dręczące mnie pytanie "dlaczego", doszłam do wniosku, że muszę szukać dalej. W ten sposób dotarłam do osteopatii - terapii, która patrzy na człowieka całościowo. Aktualnie studiuję osteopatię na Akademii Osteopatii Fico.

W swojej pracy staram się patrzeć na pacjenta całościowo - to znaczy uwzględniać wpływ poszczególnych układów na powstawanie bólu, ale także brać pod uwagę aspekty psychologiczne, socjalne, żywieniowe. Jesteśmy całością, składającą się z wielu poziomów i każdy z nich należy otoczyć opieką.

Wojciech

Czajkowski

Wojtek swoją przygodę z pracą z ciałem rozpoczął od kursu masażu. Tak bardzo mu się spodobało, że następnie wybrał się do dwuletniej policealnej szkoły masażu. Naturalnie, następnym krokiem były studia na kierunku fizjoterapia. Wojtek obronił pracę magisterską na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Pasją Wojtka jest szeroko pojęty trening. Swoją wiedzę poszerzał na wielu kursach z tej dziedziny, między innymi na profesjonalnym kursie trenerskim. W swojej pracy skupia się na jak najszerszym podejściu do zdrowia, dlatego często będziecie mogli usłyszeć od niego o różnego rodzaju poradach dietetycznych, ale także o tym, jak wspierać swój rozwój osobisty.

Prywatnie Wojtek jest miłośnikiem sportów walki - sam trenuje brazylijskie ju-jitsu. Lubi jazdę na rowerze MTB i dobry wycisk na sali ćwiczeń.

Zespół